Salaspils pirmsskolas izglītības iestāde "Salaspils 1.pirmsskola" T:371 28680932 E- pasts: [email protected]

Informācija vecākiem, kuru bērniem ir piešķirtas vietas

pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs ar 01.09.2020.

Ja vecāks ir saņēmis e-pasta vēstuli par uzaicinājumu uz pirmsskolas izglītības iestādi (PII), 15 dienu laikā no uzaicinājuma saņemšanas datuma vecākam ir pienākums sazināties ar pirmsskolas izglītības iestādi, kurā ir piešķirta vieta, un iesniegt PII iesniegumu par bērna uzņemšanu tajā: Iesnieguma veidlapa  “Iesniegums par uzņemšanu pirmsskolas izglītības iestādē”.

Ņemot vērā ārkārtas situācijā noteiktos ierobežojumus, aizpildītu iesniegumu vecāki var iesniegt:

  • elektroniski uz PII e-pasta adresi, autorizējoties portālā latvija.lv (epakalpojumi/iesniegums iestādei) vai ar drošu elektronisko parakstu;
  • pa pastu;
  • ievietot PII pastkastītē, ja tāda bērnudārzā ir pieejama.

Pēc vecāka iesnieguma saņemšanas iestāde ar Jums sazināsies un informēs par turpmāko darbību (kad un kādi dokumenti papildus ir jāiesniedz, par iestādes kārtību un ieteicamajiem atbalsta pasākumiem bērnu sagatavošanai dārziņa apmeklējuma uzsākšanai u.c.). Iestādes informēs vecākus par klātienes tikšanos pēc 09.06.2020., atkarībā no situācijas valstī pēc šī datuma.

PII kontaktinformācija

PII “Atvasīte”: 29102572 (vadītāja D.Lāčgalve), e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PII “Saime”: 25479831(vadītāja L.Ukavica), 26666601 (lietvede I.Jakimova), e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PII “Ritenītis”: 29466744 (vadītāja A. Kavasa), e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PII “Salspils 1.pirmsskola”:

Tālrunis saziņai: b/d Saulīte - 28680932, b/d Jāņtārpiņš – 29678060, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PII “Daugaviņa”: 26437044 (vadītāja I. Ģēģere), e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rekomendācijas vecākiem

rekomendacijas1

Ēdienkarte

Kids lunchbox and gourmet food

Pašvērtējuma ziņojums

logo 390964059